Pro svěží, barevný a lahodný předkrm jsou Philadelphia Smoked Salmon Crostini řešením, které uspokojí každého. Tyto krutony jsou velmi jednoduché na výrobu, osloví dospělé i děti a zdobí stůl pestrými barvami, které jsou ideální pro letní obědy a letní období.

Dobrý předkrm založený na klasickém lososu a Philadelphii vždy funguje. Jeden nápad, který mě napadl, je použít černý chléb nakrájením krutonů pomocí vykrajovátek na sušenky a opékáním, pak trochou philadelphiského krému s fenyklem a nastrouhanou citronovou kůrou a plátkem lososa. . Chutný předkrm, který opravdu zamává.OZNÁMENÍ

Doba přípravy: 15 minut
Doba vaření: 10 minut
Celková doba: 25 minut
Obtížnost: Jednoduché
Porce: 16 kusů

Ingredience:

200 g uzeného lososa nakrájeného na tenké plátky
250 g Philadelphia
Kůra z 1 citronu
Růžový pepř
Fenykl
8 plátků černého chleba
Rozpuštěné máslo na potření.

Příprava Crostini s uzeným lososem a Philadelphií:

Jak připravit uzeného lososa a Philadelphia Crostini

Pomocí vykrajovátka vytvořte 16 kotoučů z plátků černého chleba. Položte je na plech vyložený pečicím papírem a potřete trochou rozpuštěného másla.

Vložte je do trouby pod gril na maximální výkon a z obou stran dobře opečte. V misce elektrickým šlehačem rozmixujte Philadelphii s fenyklem a nastrouhanou citronovou kůrou.

Přeneste krém Philadelphia do sáčku s hvězdicovou špičkou a položte jej na horké černé chlebové krutony. Plátky uzeného lososa srolujeme a položíme na sýr.

Doplňte drceným růžovým pepřem, čerstvým fenyklem a nastrouhanou citronovou kůrou podle chuti.