Tato leopardí brioška byla tuto zimu po celém internetu! Nutno říci, že má čím svést tímto velmi úchvatným efektem leopardího vzoru! Najdete zde verzi s jednoduchými ingrediencemi, z nichž vznikne měkká a velmi chutná brioška nebo mléčný chléb!

Leopardí brioška s Thermomixem, zde navrhuji, jak ji uvařit, zde je recept na Thermomix, jak si ji vyrobit doma. snadné a pro celou rodinu.OZNÁMENÍ

Aby byl recept úspěšný, musíte ingredience pečlivě změřit a připravit je před zahájením receptu. Musíte také respektovat dobu a teplotu vaření, proto postupujte podle kroků popsaných níže krok za krokem.

Ingredience:

600 g mouky
10 g droždí
200 g cukru
25 ml oleje
380 ml vody
20 g kakaového prášku
3 lžíce mléka
špetka soli.

příprava:

Zahřejte vodu na 37 °C po dobu 1 minuty, poté přidejte droždí, cukr, olej a mouku v následujícím pořadí, nastavte funkci 1 min/klas, poté přidejte sůl a nastavte funkci ucho na 4 min.

Těsto se zdá být dost lepivé, nepřidávejte mouku.

Vytvarujte 3 kuličky, vložte 2 kuličky do misky Thermomix a přidejte 10 g kakaa se 2 lžícemi mléka a nastavte funkci klasu na 1 minutu.

Polovinu těsta odeberte a druhou ponechte v misce Thermomix.

Přidejte 10 g kakaa a 1 lžíci mléka a nastavte funkci klas na 1 minutu.

Vložte 3 těsta do salátových misek a nechte 1 hodinu kynout.

Bílé těsto rozdělte na 9 kuliček stejné hmotnosti. Světlé čokoládové těsto rozdělte na 9 kuliček o stejné hmotnosti. Těsto z hořké čokolády rozdělte na 9 kuliček stejné hmotnosti.

Pomocí válečku rozválejte kuličku světlé čokolády do malého oválu, srolujte ji, abyste získali klobásu, poté vyválejte kuličku tmavé čokolády do oválu o trochu většího než předchozí a vložte do ní světlou čokoládovou klobásu. uprostřed a vše srolujte a poté vyválejte kouli z bílého těsta do poměrně velkého oválu, položte klobásu (světlá čokoláda + hořká čokoláda), poté vše srolujte, abyste získali finální klobásu o 3 vrstvách.

Opakujte stejnou operaci s ostatními zbývajícími kuličkami.

Srolujte párky jeden po druhém, abyste získali dlouhé párky, které budou mít dvojnásobnou délku dortové formy.

Párky nakrájejte na 2 a vložte je do formy vyložené pečicím papírem.

Nechte 1 hodinu kynout.

Troubu předehřejte na 180°C.

Pečte 35 až 40 minut na 180 °C, stále hlídejte.