Sea blanquette v Thermomixu je bohatý a chutný pokrm pro všechny milovníky ryb a mořských plodů.Pro tento recept lze použít všechny druhy ryb lhostejně. Vyberte si ty, které preferujete, dodržujte uvedené množství.

Chcete lahodný, pomalu připravovaný rodinný pokrm, který vás zahřeje u srdce i žaludku? Vyzkoušejte tuto blanquette de la mer! Toto uklidňující jídlo připomíná tradiční telecí blanquette s jedinečnými příchutěmi jódu.OZNÁMENÍ

Tento recept proto zdůrazňuje ryby, měkkýše a korýše. To vše vylepšeno smetanovou, jemně ochucenou omáčkou, která vaše hosty jistě ohromí. Recept je super jednoduchý a je skvělým důkazem toho, že nemusíme vždy trávit hodiny v kuchyni, abychom si pochutnali?

Postupujte podle receptu a připravte si ho také, ingredience se počítají na prstech, je jich velmi málo a možná je už máte! Zkuste to… A pokračujte ve čtení na další stránce.

Mořská blanquette s Thermomixem

Zde je několik vysvětlení:
Aby byl recept úspěšný, musíte pečlivě změřit ingredience a připravit je před zahájením receptu. Musíte také respektovat dobu a teplotu vaření, proto postupujte podle kroků popsaných níže krok za krokem.