Recept na klobásu rougail, který vám dnes představujeme, je upravený recept, který je mnohem méně tučný než původní, lahodný a velmi rychlý na přípravu.

Postupujte podle receptu a připravte si ho také, ingredience se počítají na prstech, je jich velmi málo a možná je už máte! Zkus to…OZNÁMENÍ

Zde je několik vysvětlení:

Aby byl recept úspěšný, musíte ingredience pečlivě změřit a připravit je před zahájením receptu. Musíte také respektovat dobu a teplotu vaření, proto postupujte podle kroků popsaných níže krok za krokem.

Ingredience:

200 g červených fazolí.
350 g uzených klobás.
2 stroužky česneku.
1 cibule.
1 krabice drcených rajčat.
1 polévková lžíce tymiánu.
½ lžičky kurkumy.

příprava:

KROK 1
Nejprve začněte převařením vody, párky nakrájejte na kousky silné asi 2 cm, poté je ponořte do vroucí vody a nechte asi 15 minut odmastit.

KROK 2
Jakmile uplyne čas, sceďte je a bez přidání tuku je několik minut opékejte na pánvi, dokud nezhnědnou.

KROK 3
Jakmile zezlátnou, vyjměte je, přidejte trochu olivového oleje a na stejné pánvi smažte nakrájenou cibuli, dokud nebude průsvitná.

KROK 4
Poté přidejte scezené a propláchnuté červené fazole, drcená rajčata, oloupaný a prolisovaný česnek a také tymián a kurkumu. Vše necháme 15 minut na mírném ohni za stálého míchání provařit. Nakonec do směsi přidejte párky 5 minut před koncem vaření.