Během nízkokalorické diety je nutné se léčit. S tímto hubnoucím ovocným salátem máte vyváženou svačinu bohatou na potraviny s nezastavitelnými nutričními výhodami.

Avokádo, med, tolik potravin, které spojují požitek s dokonalou postavou. Zaměřte se na všechny potraviny, které tvoří tento výjimečný dezert.OZNÁMENÍ

Ovocný salát je Proustova madeleine. Zpívaný Bourvilem a konzumovaný mladými i starými, je to lahodná a zdravá svačina, kterou lze konzumovat bez umírněnosti, protože její složky jsou nízkokalorické. Vychutnejte si to nejlepší, co vám ovoce může nabídnout s tímto lahodným a osvěžujícím dezertem.

Výhody ovoce:

Přestože je avokádo bohaté na lipidy, je doporučenou potravinou pro ty, kteří chtějí zhubnout. Jeho konzumace poskytuje pocit sytosti, který vám umožňuje nepodléhat touhám těch nejchtivějších.

Podle této studie je avokádo doporučováno lidem trpícím obezitou, metabolickými poruchami, ale i cukrovkou.

Obecně lze říci, že dostatečný příjem ovoce je nezbytný pro ty, kteří se chtějí udržet ve formě nebo se zbavit přebytečných kilogramů.

Je vědecky dokázáno , že konzumace ovoce má značnou korelaci s nižším indexem tělesné hmotnosti. Je nezbytné zahrnout ovoce do vyvážené stravy, protože je nízkokalorické, ale bohaté na vlákninu . Ideální složení pro trvalé a zdravé hubnutí celého těla.

Tyto potraviny jsou přírodním zdrojem cukrů a jsou bohaté na fruktózu, glukózu a sacharózu, které pomáhají dodávat tělu energii během aktivity. Ovoce není prospěšné jen z dietních důvodů.

Prospívají celému tělu tím, že snižují riziko cholesterolu, srdečních chorob, cukrovky a umožňují tak lepší dlouhověkost. O důvod víc, proč je pozvat do našich svačin, dezertů nebo dokonce džusů.

Tyto potraviny také pomáhají při hubnutí, zejména lidem trpícím obezitou. Při pravidelné konzumaci ovoce se spouští několik mechanismů. Pomáhají navodit pocit sytosti, lepší vstřebávání mikroživin a regulaci střevní flóry, což vám umožní zhubnout nebo si alespoň udržet postavu.

Jejich antioxidační působení také pomáhá eliminovat volné radikály, které v těle kolují a které mohou být zodpovědné za nemoci. Tato studie provedená na 133 468 Američanech všech pohlaví dohromady po dobu 24 let je spíše průkazná a ukazuje, že denní příjem ovoce umožňuje značnou ztrátu hmotnosti.

Ovocný salát vám umožní nejen vychutnat si vydatnou a osvěžující svačinu, ale také dát všechny šance na vaši stranu jako součást nízkokalorické diety. Bez dalších okolků zde je recept na náš hubnoucí ovocný salát bez cukru.

Ovocný salát na hubnutí:

Aby bylo možné co nejlépe využít nutriční vlastnosti ovoce, je důležité vybírat je organické a čerstvé.

Ingredience:

-2 avokáda
-2 pomeranče
-2 banány
-300 gramů jahod
– 2 lžíce medu
– 2 špetky muškátového oříšku

příprava:

-Pomeranče oloupeme a nakrájíme na malé kostičky.

– Avokádo rozkrojte napůl, odstraňte pecku, nakrájejte je na malé kostičky a banány nakrájejte na plátky.

– Ovoce smícháme dohromady. Nakonec přidáme na kousky nakrájené jahody.

-Vše pokapeme medem a posypeme dvěma špetkami strouhaného muškátového oříšku. Pokud je tekutiny málo, můžete přidat trochu vody.

Pozor:

– Pomeranče se nedoporučují lidem trpícím gastroezofageálním refluxem.

– Avokádu byste se měli vyhnout, pokud užíváte antikoagulační léčbu.

– Banán by se měl konzumovat s mírou při cukrovce a onemocněních žlučníku.