Objevte recept na jablečný crumble s karamelem a šlehačkou, dezert ve sklenicích, který uspokojí každého. je atraktivní a šik. Vaši hosté podlehnou nekonečné dobrotě této přípravy. Vyrábí se z jednoduchých surovin, ale jejich kombinace vytváří opravdový požitek. Zjistěte, jak vyrobit tento úžasný dezert!

Chcete-li úspěšně připravit recept Caramel Apple Crumble se šlehačkou, musíte pečlivě odměřit ingredience a připravit je před zahájením receptu. Musíte také respektovat dobu a teplotu vaření, proto postupujte podle kroků popsaných níže krok za krokem.OZNÁMENÍ

Realizace:

Příprava: 40 minut
Vaření: 25 minut

Ingredience:

Crumble:

– 70 g mouky
– 50 g mandlového prášku
– 100 g hnědého cukru
– 50 g ovesných
vloček – 1 lžička skořice
– 70 g studeného másla nakrájeného na kostičky

Karamel:

– 25 g másla
– 80 ml smetany ke šlehání
– 100 g cukru
– 2 lžíce vody

Šlehačka:

– 375 ml crème fraîche
– 2 lžíce moučkového cukru

Taky:

– 2 jablka
– 1 polévková lžíce másla
– Trochu cukru
– 1 špetka skořice

Příprava na Apple Crumble s karamelem a šlehačkou

Zapněte troubu na 180 stupňů.

Tvarujte drobenku smícháním ingrediencí ve velké míse. Vše prohněteme rukama, abychom získali hrudkovitou směs. Zapékací mísu vyložte pečicím papírem a tuto směs na něj rozetřete. Pečeme čtvrt hodiny do ztuhnutí.

Mezitím si připravte karamel tak, že do hrnce nalijte vodu a cukr. Za stálého míchání karamelizujeme. Odstavte z ohně, přidejte máslo a vše promíchejte. Přidejte také smetanu a znovu promíchejte. Vraťte na oheň a pokračujte ve vaření, stále míchejte. Cukr musí být úplně rozpuštěný a karamel hladký. V tuto chvíli směs přendejte do misky, aby vychladla.

Smetanu ušleháme s moučkovým cukrem dotuha a dáme do sáčku. Jablka oloupeme, zbavíme jádřinců a nakrájíme na malé kostičky. S máslem, cukrem a skořicí je uvaříme doměkka.

Nakonec sestavte verrine počínaje šlehačkou, karamelem, drobenkou a jablky. Takto pokračujte, dokud nenaplníte nádoby a zakončíte karamelem. Dejte na několik hodin do lednice. Jablečný crumble s karamelem a šlehačkou je připraven k vychutnání.