Tyto dortové tyčinky jsou stejně jednoduché jako lahodné, tento recept kombinuje chuť jemně drceného těsta na sušenky Oreo, krémového tvarohového koláče a vanilkového cukru.

Tyto lahodné tyčinky mají všechny výhody restauračního cheesecaku. Tvarohové tyčinky Little Cookie Dough jsou naprosto dokonalé a super snadné na přípravu.OZNÁMENÍ

Vychutnejte si tvarohový koláč ve formě tyčinky s vrstvami bohaté bílé čokolády a malin. Nejlepší tvarohové tyčinky z malého sušenkového těsta!

Takže pro recept potřebujete:

Ingredience:

– 15 sušenek Oreo, jemně rozdrcených
– 2 polévkové lžíce. lžíce nehydrogenovaného margarínu, rozpuštěného
– 3 oz Baker’s bílé čokolády, rozdělené
– 2 balení (po 250 g) smetanový sýr Philadelphia cihlový, změkčený
– 1/2 hrnku cukru
– 1 polévková lžíce. lžička vanilka
– 2 vejce
– 1/4 šálku malinového džemu

Příprava dortových tyčinek:

Krok: 1
Zahřejte troubu na 350 °F. Smíchejte drobky ze sušenek a margarín; zatlačte na dno 8palcové čtvercové pánve. Rozpusťte 2 unce čokolády podle pokynů na obalu.

Krok: 2
Smetanový sýr, cukr a vanilku vyšleháme elektrickým šlehačem, dokud se dobře nespojí. Přidejte rozpuštěnou čokoládu; dobře promíchejte. Přidejte vejce, jedno po druhém, po každém šlehejte na nízkou rychlost, dokud se nespojí. Nalijte přes kůrku.

Krok: 3
Dort pečte 25 až 28 minut, nebo dokud není střed téměř ztuhlý. Nechte 5 minut vychladnout; potřeme džemem. Rozpusťte zbývající čokoládu; pokapeme marmeládou. Necháme vychladnout. Chladit 4 hodiny. Nakrájejte na 24 tyčinek.

Kulinářské tipy:

Variace čokoládových malinových tvarohových tyčinek

Vyměňte bílou čokoládu za Baker’s Semi-Sweet Chocolate.

Know-how – Jak zdvojnásobit recept

Je snadné tento recept zdvojnásobit. Připravte podle pokynů zdvojnásobením všech ingrediencí a pečte na pánvi o rozměrech 9 x 13 palců. Vyrobí 24 porcí po 2 tyčinkách (75 g).

Po porcích

Tento dezert může být součástí vyvážené stravy, ale musíte si hlídat velikost porce.

Zdravý život

Můžete snížit 50 kalorií a 7 g tuku (včetně 4 g nasycených tuků) z každé porce přípravou s 30% méně tučnými sušenkami Oreo a Philadelphia Light Cream Cheese Spread in brick.