Vychutnejte si tuto krémovou variaci jablečného koláče po dobrém jídle! Je to chutné a chutné. Naplní vaše chuťové pohárky novými chutěmi.

Dobrota tohoto koláče je překvapivá. Vaši hosté si ho určitě zamilují. Jeho příprava není vůbec složitá. Pečlivě dodržujte recept! Nebudete riskovat, že to zmeškáte. Zjistěte, jak vytvarovat šťavnatý jablečný koláč ve stylu quiche a udělejte ho také!OZNÁMENÍ

Vychutnejte si tuto krémovou variaci jablečného koláče po dobrém jídle! Je to chutné a chutné. Naplní vaše chuťové pohárky novými chutěmi.

Dobrota tohoto koláče je překvapivá. Vaši hosté si ho určitě zamilují. Jeho příprava není vůbec složitá. Pečlivě dodržujte recept! Nebudete riskovat, že to zmeškáte. Zjistěte, jak vytvarovat šťavnatý jablečný koláč ve stylu quiche a udělejte ho také!

Aby byl recept úspěšný, musíte ingredience pečlivě změřit a připravit je před zahájením receptu.

Musíte také respektovat dobu a teplotu vaření, proto postupujte podle kroků popsaných níže krok za krokem.

Příprava: 25 minut
Vaření: 35 minut
Porce: 4 osoby

Ingredience:

– 4 jablka
– 200 g mouky
– 100 g měkkého másla nakrájeného na kousky
– 4 vejce
– 200 ml tekuté smetany
– 100 g cukru
– 2 sáčky vanilkového cukru
– 1 špetka skořice
– Moučkový cukr

Příprava šťavnatého jablečného koláče ve stylu quiche

Vložte mouku do velké mísy. Přidejte máslo a propracujte směs prsty, dokud nezískáte pískovou směs. Přidejte vanilkový cukr a uprostřed vytvořte fontánu. Rozbijte do něj vajíčko. Promíchejte a vytvořte kouli. Těsto necháme půl hodiny odpočinout.
Jablka oloupeme, rozpůlíme, zbavíme jádřinců a nakrájíme na poměrně silné plátky.

Zapněte troubu na teplotu 200°. Formu vymažeme máslem a na dno položíme křehké těsto. Přidejte jablka a vařte 10 minut.

Zbývající 3 vejce a cukr vyšleháme mixérem. Poté vmícháme skořici a smetanu. Touto směsí nalijte jablka. Pečte dalších 25 minut. Necháme vychladnout a ozdobíme moučkovým cukrem. Šťavnatý jablečný koláč ve stylu quiche je připraven k podávání.